Katja Kremenic

(Slovenien, Född 1982)
Katja Kremenic
(Slovenien, Född 1982)

Katja Kremenic, fotografi, signerad på etikett och certifikat a tergo. Numrerad 1/9+2.

"Datura #8, 2013". Inkjet print på archival paper 40 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Verken finns att se på Bukowskis, Berzelii Park 1
15 – 18 september, onsdag – fredag 11.00–17.00, lördag 11.00–15.00.

Uthämtning av inköpta verk
Bukowskis Västberga allé 3, från den 24 september

Utropspris
10 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19