Arne Jones E1299

Annika von Hausswolff

(Sverige, Född 1967)
Annika von Hausswolff
(Sverige, Född 1967)

Annika von Hausswolff, färglitografi efter fotografi signerad och numrerad H.C

Utan titel. Bladstorlek: 62 x 46,5 cm. Bildyta: 21,5 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i god kondition.

Verken finns att se på Bukowskis, Berzelii Park 1
15 – 18 september, onsdag – fredag 11.00–17.00, lördag 11.00–15.00.

Uthämtning av inköpta verk
Bukowskis Västberga allé 3, från den 24 september

Konstnär

Utropspris
5 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57