1344321

Klara Kristalova

(Sverige, Född 1967)
Klara kristalova, signerad och daterad -97. blandteknik på papper.

Klara Kristalova, signerad och daterad -97. Blandteknik på papper.

Utan titel. 20 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Verken finns att se på Bukowskis, Berzelii Park 1
15 – 18 september, onsdag – fredag 11.00–17.00, lördag 11.00–15.00.

Uthämtning av inköpta verk
Bukowskis Västberga allé 3, från den 24 september

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
8 000 SEK