1304731

Trädgårdsurnor, ett par, 1900-tal.

Trädgårdsurnor av gjutjärn med dekor i relief. Längd 53, bredd 25, höjd 24 cm vardera.

Slitage, smärre rost.

Slutpris
9 200
910
1 090
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
7 apr 17:27
9 200 SEK
8
7 apr 17:27
9 000 SEK
7 apr 17:27
8 200 SEK
8
7 apr 17:27
8 000 SEK
7 apr 10:34
7 000 SEK