Design MöblerEaster Edit
1308910

SOFFBORD, sannolikt Reiners, Mjölby, 1940-tal.

Soffbord, sannolikt reiners, mjölby, 1940-tal.

Kopplade ben i betsad björk. Skiva med betsat faner. Lösa fogar.
Höjd 65, längd 120, bredd 61 cm.

Fanerskador. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK