1309444

Vägglampetter, ett par, för ett ljus, tenn, 1900-talets första hälft.

Uppsvängt krön med genombruten dekor. Höjd 32 cm.

Smärre slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 800
277
332
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
8 apr 14:35
2 800 SEK
7 apr 17:25
2 600 SEK
3 apr 18:06
2 400 SEK
3 apr 12:43
2 200 SEK
3 apr 12:43
2 000 SEK