Konst GrafikEaster Edit
1310205

Max Papart

(Frankrike, 1911-1994)
Max papart, 2 st, carborundumetsning, signerad 1v/xv.

Max Papart, 2 st, carborundumetsning, signerad 1V/XV.

Bildmått 66x51 cm, rammått 80x63,5 cm.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Slutpris
12 600
1 247
1 492
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (46 bud)
8 apr 14:51
12 600 SEK
8 apr 14:51
12 100 SEK
8 apr 14:51
11 600 SEK
8 apr 14:50
11 100 SEK
8 apr 14:49
10 600 SEK