1295554

Lennart Aschenbrenner

(Sverige, Född 1943)
Lennart aschenbrenner, gouache och collage, signerad och daterad -07.

Lennart Aschenbrenner, gouache och collage, signerad och daterad -07.

"Det manliga". I. 21 x 16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleri Palm, Ängavallen.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 000 SEK