1295560

Vivianne Geijer

(Sverige, Född 1941)
Vivianne geijer, skulptur, brons, signerad och daterad -89, numrerad 1-7.

Vivianne Geijer, skulptur, brons, signerad och daterad -89, numrerad 1-7

Nils Ferlin, höjd 21 cm, monterad på stensockel, total höjd 25 cm.

Obetydligt slitage

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK