1295618

Barbro Bäckström

(Sverige, 1939-1990)
Barbro bäckström, litografi, signerad och daterad -78.

Barbro Bäckström, litografi, signerad och daterad -78.

Utan titel. Bladstorlek 64 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK