1295622

Jörgen Fogelquist

(Sverige, 1927-2005)
Jörgen fogelquist, färglitografi, 1981, signerad ea.

Jörgen Fogelquist, färglitografi, 1981, signerad EA.

"Bäcken faller ut i havet". P. 53 x 39 cm. Med dedikation.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
1 500 SEK