1295647

Erik Olson

(Sverige, 1901-1986)
Erik olson, litografi, 1967, signerad 94/100.

Erik Olson, litografi, 1967, signerad 94/100.

"Hommage à Fernand Léger". P. 43 x 60 cm. Med dedikation.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
1 500 SEK