1313597

Gustav-Adolf Johansson

(Sverige, 1912-1998)
Gustav-adolf johansson, olja på uppfodrad duk, signerad.

Gustav-Adolf Johansson, olja på uppfodrad duk, signerad.

"Stilleben (Hommage à Chardin)". 56 x 70 cm.

Uppfodrad duk.

Proveniens

Torsten Ahlstrands samling, Göteborg.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
2 500 SEK