1313664

Theodor Jönsson

(Sverige, 1888-1966)
Theodor jönsson, olja och pastell på duk, signerad och daterad 1912.

Theodor Jönsson, olja och pastell på duk, signerad och daterad 1912.

Hus vid Krafts torg, Lund. 70 x 56 cm.

Inga synliga skador.

Lunds stads utställning Malmö 1914.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK