1321174

Oscar Reutersvärd mapp / bok 'Otto G Carlsund I fjärrperspektiv', bibliofilupplaga 93/199

Oscar reutersvärd mapp / bok  'otto g carlsund i fjärrperspektiv', bibliofilupplaga 93/199.

Signerade litografier av Axel Olson, Erik Olson och Esaias Thorén. Samt serigrafier av Franciska Clausen och Eric Grate (stämpelsignerad). Samtliga blad signerade och numrerade. Blad ca 29 x 21. Ej bunden. Dedikation.

Smärre slitage. Kassett med slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK