1321199

Carl Fredrik Reuterswärd, bok 'Stil är bedrägeri' 2004, bibliofilupplaga 95/100

Carl fredrik reuterswärd, bok 'stil är bedrägeri' 2004, bibliofilupplaga 95/100.

Fyra signerade och numrerade litografier. Blad 29 x 21 cm.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK