1285947

Lillemor Rudolf-Hall

(Sverige, Född 1930)
Lillemor rudolf-hall, olja på duk, signerad.

Lillemor Rudolf-Hall, olja på duk, signerad.

"Former av huvud. 67x38 cm.

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK