1303864

Ellen Trotzig

(Sverige, 1878-1949)
Ellen trotzig, olja på duk, signerad och daterad -45.

Ellen Trotzig, olja på duk, signerad och daterad -45.

Fiskeläge. 42 x 44 cm.

Mindre färgspill från rambronsering längs kanterna.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
8 000 SEK