1304587

Ann-Marie Jönsson

(Sverige, 1937-2009)
Ann-marie jönsson, olja på duk, signerad amj.

Ann-Marie Jönsson, olja på duk, signerad AMJ.

Trädgård med blomstrande buskar. 70 x 80 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
6 000 SEK