1309499

Ester Almqvist

(Sverige, 1869-1934)
Ester almqvist, olja på duk osingerad.

Ester Almqvist, olja på duk osingerad

Hamnarbetare, 66 x 59 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

A tergo intyg signerat och daterad 1935

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK