1309511

Agda Holst

(Sverige, 1886-1976)
Agda holst, olja på pannå signerad.

Agda Holst, olja på pannå signerad

"Stilleben med vindruvor och tidlösa", 24 x 30 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Gåvoinskription a tergo

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK