1309516

Tora Vega Holmström

(Sverige, 1880-1967)
Tora vega holmström, teckning osignerad.

Tora Vega Holmström, teckning osignerad

Studie, bildyta 20 x 13 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Intyg a tergo daterat och signerat

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK