1312237

Agda Holst

(Sverige, 1886-1976)
Agda holst, olja på duk signerad.

Agda Holst, olja på duk signerad

Riddare, 92 x 80 cm

Obetydligt ytslitage.

Agda Holst - livet, konsten, avbildad sidan 206 cm

Övrigt

Utförd på 1950-talet

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
12 000 SEK