1312240

Astrid Harms-Ringdahl

(Sverige, 1912-1984)
Astrid harms-ringdahl, olja på duk signerad och daterad 1968.

Astrid Harms-Ringdahl, olja på duk signerad och daterad 1968

"Landskap från Österlen", 32 x 64 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK