1309798

Taklampa, 1960-70-tal.

Taklampa, 1960-70-tal.
Taklampa, 1960-70-tal.
Taklampa, 1960-70-tal.
Taklampa, 1960-70-tal.
Taklampa, 1960-70-tal.

Taklampa med stomme av mässing, glaskupor, för nio ljus. Diameter ca 71, höjd ca 222 m.

Smärre slitage, några obetydliga nagg. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 000
393
467
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
5 apr 8:47
4 000 SEK
5 apr 8:46
3 000 SEK