1309883

Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, "carolin/t549", ab markaryd, 1900-talets mitt.

Hans-Agne Jakobsson, "Carolin/T549", AB Markaryd, 1900-talets mitt.

Före tre ljuspunkter, stomme av mässing, skärm klädd med tyg, diameter 45, höjd exkl sladd 69 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
178
213
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 apr 16:37
1 800 SEK
10 apr 11:16
1 500 SEK
9 apr 15:55
1 000 SEK