Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Bernard-Albin Gras, "Les Acrobates de Gras 325", taklampa.

3 st skärmar i metall, sladd i textil, justerbara sladdar, takfäste metall, märkta i metallen, diameter skärmar 26 cm.

Ej funktionstestad. Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK