1317361

Eva Zethraeus

(Sverige, Född 1971)
Eva zethraeus, skulptur, unik. keramik. signerad.

Eva Zethraeus, skulptur, unik. Keramik. Signerad.

Komposition. Höjd 23,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
12 000 SEK