Stolar, 4 plus 2 st, Sverige, 1960-tal.

Stomme i betsad bok, 4 stolar likadana, 2 stolar avvikande, sits nyomklädda i galon, bredd 46 cm, sitthöjd 44 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK