Cartier, armband "Love", 18K vitguld.

Storlek 17.
Bredd 6 mm.
Märkt Cartier, GT0628, Schweitziska stämplar.
Vikt 33,8 g.
Med box, cerifikat, skruvmejsel, rengöringskit, gåvobrev och påse.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
4 500 EUR