1315119

Céline

(Frankrike, 1945-)
Céline, väska, "luggage tote".

Céline, väska, "Luggage tote".

Svar skinn och ljus mocka. Ytterfack med dragkedja. Skinnfodrad. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS" och numrerad. 33 x 30 x 20 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
10 000 SEK