1078515

MINITYRURNOR, sex stycken, biskviporslin. Sekelskift 1900, med Sevres-liknande märke.

Minityrurnor, sex stycken, biskviporslin. sekelskift 1900, med sevres-liknande märke.

Oglaserad gods, prydnadsurnor, med blommor, höjd 9 cm.

Slitage, nagg. Två vaser med lagning vid lövverk.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
2 500 SEK