Inred sommarhuset

12 föremål
BÄGARE, glas. 1700-tal, troligen Böhmen.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSSPEGEL, 1900-talets slut.
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Åke Hedman, olja på duk, signerad.
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Gunnar Zetterström, olja på pannå, signerad.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK