1327239

Åke Lange

(Sverige, 1909-1975)
Åke lange, efter, c-print, 2/10.

Åke Lange, efter, C-print, 2/10.

"Stilleben", 1930-talet. Stämpelsignerad av Åke Langes Estate. Bildstorlek 43,5 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK