1329768

Åke E:son Lindman

(Sverige, Född 1953)
Åke e:son lindman, fotografi signerad och daterad a tergo. unik.

Åke E:son Lindman, fotografi signerad och daterad a tergo. Unik.

"Venice #1", 1994, ur serien "Genius Loci". Signerad Åke E:son Lindman och daterad 2017 på etikett a tergo. Unik. Gelatinsilverfotografi, bildyta 50 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
10 000 SEK