1324891

Olof Walfrid Nilsson

(Sverige, 1868-1956)
Olof walfrid nilsson, akvareller, två stycken, signerade och daterade -28 samt -30.

Olof Walfrid Nilsson, akvareller, två stycken, signerade och daterade -28 samt -30.

"Pålmotjåkko (från foten av Akka)" samt "Nallo" Båda akvarellerna med dedikation. I. 63 x 49, samt 46.5 x 36.5 cm.

Gulnad. Smärre fläckar. Med dedikation.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 000 SEK