1315982

Severin Nilson

(Sverige, 1846-1918)
Severin nilson, blyertsteckning, signerad och daterad 1886.

Severin Nilson, blyertsteckning, signerad och daterad 1886.

Flicka i profil. I. 28 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 000 SEK