1324301

Nanny Still, flaska, signerad Riihimäen Lasi O.Y Nanny Still.

Nanny still, flaska, signerad riihimäen lasi o.y nanny still.

Lilatonat glas. Signerad. Höjd 37 cm.

Fläckar. Smärre slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK