Inred sommarhuset

335 föremål
Trädgårdsfontän, plåt, 1800-talets senare del.
Klubbat pris
37 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Kelim, ca 297 x 255 cm.

Utropspris
9 000 SEK
Klädskåp, 1800-tal.

Utropspris
9 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1950-tal.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Poul Henningsen, taklampa, "Kontrast", Louis Poulsen, Danmark.
Klubbat pris
9 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten soffa, "Samsas' OH Sjögren, Tranås 1986.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1800-tal.

Utropspris
5 000 SEK
Hertha Hillfon, väggrelief med text, signerad.
Klubbat pris
26 123 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, golvvas, Rörstrand.
Klubbat pris
4 543 SEK
Utropspris
5 000 SEK