Inred sommarhuset

31 föremål
Golvlampor, ett par, Örsjö Industri, 2000-tal.
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa, Örsjö Industri, 2000-tal.
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Glas, 6 st, troligen Murano, Italien.
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Kannor, 5 st, fajans, Arabia, 1930-40-tal.
40 EUR
Utropspris
200 EUR
Gunnar Zetterström, olja på pannå, signerad.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Samling lerkrus allmoge, 5 delar, 1800/1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Urnor, gjutjärn, ett par, 1900-talets första hälft.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-talets första hälft.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1950-tal.
23 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK