1335171

Åke Hedman

(Sverige, Född 1950)
Åke hedman, olja på duk, signerad.

Åke Hedman, olja på duk, signerad.

Stilleben med tulpaner i vas. 100 x 140 cm.

Obetydligt ytslitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 000 SEK