1335623

Kannor, 6 st, fajans, Arabia, 1930-40-tal.

Kannor, 6 st, fajans, arabia, 1930-40-tal.

Höjd 13-20 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
250 EUR