1336065

Urnor, gjutjärn, ett par, 1900-talets första hälft.

Låga runda trädgårdsurnor med hänklar. Rund fot. Diameter 34, höjd 13 cm.

Slitage. Färgbortfall. Repor. Fläckar.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
4 000 SEK