Inred sommarhuset

130 föremål
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Bord, allmoge 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Skrin, allmoge, 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800-tal.

Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1950-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Bord, sent 1800-tal.

Utropspris
2 500 SEK
Korgstol 1900-talets mitt.

Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, 1800-tal.

Utropspris
9 000 SEK