Design ÖvrigtHome office
1339605

Nordiska Kompaniet

(Sverige, 1902-)
Bordslampa, nordiska kompaniet, 1940-tal.

Bordslampa, Nordiska Kompaniet, 1940-tal.

Stomme och skärm av mässing med läderlindat ben. För två ljuspunkter. Höjd 55 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Lampskärmen något skev.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
6 700
661
778
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
10
19 sep 20:54
6 700 SEK
11
19 sep 20:54
6 500 SEK
10
19 sep 20:11
6 200 SEK
9
19 sep 20:11
6 000 SEK
9
19 sep 11:55
5 800 SEK