Konst GrafikHome office
1339630

Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Joan miró, färglitografi, signerad och numrerad lx/lxxx.

Joan Miró, färglitografi, signerad och numrerad LX/LXXX.

"Joan Miró Lithographs IV, 1981. Bladstorlek 45 x 37 cm. (Arches).

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Mourlot 1261.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Klubbat pris
28 000
2 761
3 252
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
10
17 sep 21:51
28 000 SEK
12
17 sep 21:51
27 000 SEK
10
17 sep 21:50
26 000 SEK
11
17 sep 20:23
25 000 SEK
10
17 sep 20:23
24 000 SEK