Design MöblerHome office
1340589

Soffbord, funkis, 1930-tal.

Soffbord, funkis, 1930-tal.
Soffbord, funkis, 1930-tal.
Soffbord, funkis, 1930-tal.
Soffbord, funkis, 1930-tal.

Runt bord fanerat med betsad björk. Tidningshylla. Diameter 62, höjd 61 cm.

Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK