Konst GrafikHome office
1343574

Astrid Sylwan

(Sverige, Född 1970)
Astrid sylwan, färgetsning, signerad, e.a.-upplaga.

Astrid Sylwan, färgetsning, signerad, E.A.-upplaga.

Oramad. Bladstorlek 71 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L22
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
7 400
730
859
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
15 sep 21:49
7 400 SEK
15 sep 21:47
7 200 SEK
15 sep 21:44
7 000 SEK
15 sep 21:44
7 000 SEK
15 sep 21:41
6 800 SEK