Design ÖvrigtHome office
1345067

Paavo Tynell, bordslampa, modell 9222 Taito 1900-talets mitt.

Paavo tynell, bordslampa, modell 9222 taito 1900-talets mitt.

Vitmålad metall och mässing. Bär tillverkarens stämpel. Höjd 45 cm.

Renoverad. Senare målning. Märken. Ej funktionstestad. Bucklor.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Klubbat pris
820
8 317
966
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (15 bud)
13 sep 9:08
820 EUR
13 sep 9:08
800 EUR
13 sep 9:08
800 EUR
13 sep 9:08
770 EUR
13 sep 9:08
750 EUR