Design ÖvrigtHome office
1345351

Eje Ahlgren, golvlampor, ett par, modell G-075, Bergboms, 1960/1970-tal.

Eje ahlgren, golvlampor, ett par, modell g-075, bergboms, 1960/1970-tal.

Stomme av mässing. Reglerbar skärm med vitlackerad insida. För en ljuspunkt vardera. Etikettmärkta undertill. Höjd 127 cm.

Ej funktionstestade. Slitage. Märken. Bucklor.

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Klubbat pris
10 572
1 042
1 228
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (49 bud)
15
19 sep 21:53
10 572 SEK
14
19 sep 21:53
10 300 SEK
14
19 sep 21:50
10 070 SEK
15
19 sep 21:50
9 870 SEK
14
19 sep 21:49
9 602 SEK